Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » 14 лютого проїзд автодорогами в Київській області забезпечено

14 лютого проїзд автодорогами в Київській області забезпечено

 

14 лютого на автошляхах загального користування державного значення проїзд забезпечено.На території області без опадів, температура повітря становить 2- 4°С морозу  Покриття автодоріг по області сухе. Для ліквідації ожеледиці на автошляхах області  протягом  минулої доби працювала спецтехніки. На обробку  дорожнього полотна було використано 339,5 тон піщано-соляної суміші. За прогнозами синоптиків 15 лютого на території Київської області збережеться морозна погода,  вдень невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Служба  автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв бути особливо уважними за кермом у зимовий період.

З метою забезпечення безпечного проїзду на автошляхах області  та задля усунення руйнувань і деформації, що виникли внаслідок коливання температури повітря (часті переходи через 0˚С) в зимовий період філіями підрядних організацій виконувались роботи по ліквідації ямковості покриття проїзної частини автомобільних доріг. За минулу добу ямковість ліквідували на 285кв. м дорожнього полотна.

Зокрема роботи велись на автодорогах: Р-03 Північно-східний об'їзд м. Києва, М-06 Київ-Чоп, Т-10-16  Київ-Ревне-Рогозів.

 

                    

                                                  

 

Наразі  роботи з ліквідації аварійної ямковості по області тривають.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

 

Прес-служба САД у Київській області