Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » 6 грудня проїзд автомобільними дорогами Київської області забезпечено

6 грудня проїзд автомобільними дорогами Київської області забезпечено

Станом на 9:00 проїзд на автомобільних дорогах державного значення у Київській області  забезпечено, стан покриття -  вологе, місцями мокре. 

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями були задіяні 110 одиниць спецтехніки  підрядних організацій та 145 працівників, в черговому режимі – 45 одиниць техніки та 70 працівників.

Для обробки автомобільних доріг Київської області протиожеледними  матеріалами ( втому числі небезпечних ділянок автодоріг - із затяжними спусками та підйомами) було використано 45 тон технічної солі, а також 1230 тон піщано –соляної суміші.

Покриття автодоріг оброблене, температура повітря по області  близько 0 °С, без істотних опадів.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до автовласників бути особливо уважними у період ускладнення погодних умов! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області просимо звертатись на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.    

 

  

 

  

Прес-служба САД у Київській області