Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Київщини боряться з зимовою негодою

Дорожники Київщини боряться з зимовою негодою

На початку доби 06 лютого 2017 року на території Київської області відбувалося погіршення погодних умов, а саме зниження температури повітря від -6 ºС до -9 ºС, випадання значної кількості опадів у вигляді снігу, сильні пориви вітру, що спричиняли заметілі та утворення місцями переметів на дорогах. 

Протягом цієї доби і в наступні періоди, до виконання робіт по забезпеченню проїзду автомобільними дорогами загального користування в Київській області було залучено максимальну кількість працівників та наявну дорожню техніку підрядних дорожніх організацій – ДП "Київський облдорупр", ПП «Автомагістраль», ПрАТ «Коммунтранс», що дало змогу не допустити затримок у русі та забезпечити проїзд автотранспорту. 

Спеціалізовані дорожні ланки працювали цілодобово, а особливо інтенсивно у нічні години з тим, щоб забезпечити належний проїзд транспорту у ранішні часи коли основна маса транспорту починає здійснювати перевезення вантажів та пасажирів. В складі ланок були задіяні піскорозкидачі, солерозподілювачі, трактори з очисним обладнанням, навантажувачі, автогрейдери. 

В період ускладнень погодних умов 6-7 лютого в цілодобовому режимі працювало 228 одиниць техніки та 281 працівників дорожніх підприємств і використано 5549 тонн протиожеледної суміші та 189 тонн технічної солі. 

8 лютого підрядними дорожніми організаціями продовжуються роботи забезпеченню належного стану доріг для усунення наслідків негоди, під час яких проводиться снігоочищення та обробку протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг, перехідно-швидкісних смуг, узбіч, перехресть тротуарів, зупинок громадського транспорту майданчиків для стоянки автомобілів та відпочинку, транспортних розв’язок, штучних споруд: мостів, шляхопроводів, надземних пішохідних переходів тощо. 

 

Прес-служба САД у Київській області