Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Київщини здійснюють підготовку до роботи у зимовий період 2017-2018рр

Дорожники Київщини здійснюють підготовку до роботи у зимовий період 2017-2018рр

Дорожники Київщини здійснюють підготовку до роботи у зимовий період

 В ході підготовки дорожнього господарства Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років проведено комплекс відповідних заходів, зокрема це покращення стану автомобільних доріг, в тому числі ремонт покриття доріг, заміна та встановлення дорожніх знаків, ремонт транспортних огороджень, тощо, а також безпосередньо підготовку виробничих підрозділів: ремонт дорожньої техніки та заготівля протиожеледних матеріалів. До виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг Службою автомобільних доріг у Київській області залучено підрядні організації  ДП «Київський облдорупр», ПП «Автомагістраль», ПрАТ «Коммунтранс».                             

На цей час підрядними організаціями заготовлено необхідну кількість фрикційних матеріалів (пісок, відсів) – 99,8 тисяч тонн та 18,7 тис. тонн технічної солі. Також проведено ремонт та підготовку 359 одиниць спеціальної дорожньої техніки та механізмів (піскорозкидачі, солерозподілювачі, роторні снігоочищувачі, трактори з навісним обладнанням, навантажувачі, бульдозери, автогрейдери).  Забезпечено наявність 10-ти денного запасу паливно-мастильних матеріалів у виробничих підрозділах дорожніх організацій. До виконання робіт по зимовому утриманню доріг планується залучати дорожню техніку сторонніх організацій, з якими укладено  відповідні договори.                         

Також створений мобільний загін у складі: 4 роторних снігоочищувачів, 2 автогрейдерів, 2 навантажувачів – загалом 8 одиниць.У випадках надзвичайних ситуацій в зимовий період мобільний загін спрямовується для виконання робіт на ділянки доріг з найбільш утрудненими умовами проїзду, а при необхідності за дорученням Укравтодору в інші області України.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області