Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Готовність дорожніх господарств до осінньо-зимового періоду перевіряє очільник Служби В. Козак

Готовність дорожніх господарств до осінньо-зимового періоду перевіряє очільник Служби В. Козак

 

У столичній області тривають перевірки готовності дорожніх господарств до осінньо- зимового періоду 2018-2019рр.  4 вересня в.о начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак разом заступником начальника з експлуатаційного утримання Олегом Слободяном, заступником директора ДП «Київське обласне дорожнє управління» Андрієм Данкевичем проінспектували хід підготовки  до осінньо-зимового періоду філій підрядної організації ДП «КОДУ»: Броварське ДЕУ, ДРП «Ялинка», ДРП «Залісся» ДРП «Гоголів», Згурівське райДУ, АБЗ «Яготин», ДРП 4 Київського ДЕУ, ДРП 3 Київського ДЕУ у м. Березань.

Для належного утримання автодоріг державного значення у зимовий період, порушувалось питання технічного стану транспортних засобів та ступінь готовності дорожньої техніки, яка буде задіяна на зимове утримання  автодоріг та  заготівлі протиожеледних матеріалів.

Оглянули  майданчики для зберігання матеріалів.

 

 

   

 

Нагадаємо, раніше очільник Служби вже перевірив низку дорожніх господарств в Київській області.

У Бориспільському районі очільник Служби Володимир Козак перевірив хід виконання будівельно-ремонтних робіт, що тривають на автошляхах.  Зокрема, Будівництво розв’язки кільцевого типу на автодорозі М-03 Київ-Харків (км 45), а також поточний середній ремонт на автомобільній дорозі Р-03 Північно-східний обхід м. Києва Під’їзд до автомобільної дороги  М-03 км 0+250-5+500.

 

Прес-служба САД у Київській області