Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо роботи дорожнього комплексу на території Київської області

Інформація щодо роботи дорожнього комплексу на території Київської області

13 лютого покриття доріг загального користування державного значення сухе, проїзд автошляхами  забезпечено.На території Київської області зберігається суха та морозна погода температура повітря  становить 4-6° С.За минулу добу 115 одиниць спеціальної дорожньої техніки обробляли автошляхи. Зокрема на обробку дорожнього полотна було використано 1454 тонпіщано - соляної сумішші, а також  48 тон технічної солі.

  Підрядними організаціями також виконувались роботи по експлуатаційному утриманню автодоріг: ремонт та встановлення пошкодженого під час ДТП металевого бар’єрного огородження, прибирання сміття та бруду на зупинках громадського транспорту та проїзній частині автодоріг. Також від снігу та льоду було очищено 125 зупинок громадського транспорту.

У найближчі 2 доби на території Київської області очікується морозна погода, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Служба  автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв бути особливо уважними за кермом у зимовий період, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області просимо звертатись на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

 

   

 

Прес-служба САД у Київській області