Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо виконаних робіт 4 липня на автошляхах області

Інформація щодо виконаних робіт 4 липня на автошляхах області

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області  філіями підрядної організації ДП «Київське обласне дорожнє управління» 4 липня на автошляхах державного значення було виконано комплекс робіт для покращення санітарного та експлуатаційного стану автодоріг області.

Зокрема, прибрано сміття та бруд з проїзної частини та  узбіч автдоріг, скошено траву  на  розподільній смузі та узбіччях доріг, очищено лотки для спуску води з проїзної частини автодоріг.

    

Для забезпечення безпечного проїзду на автомобільній дорозі  Н – 08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя- Маріуполь виконувались роботи   з ліквідації  ямковості  струменевим методом (км 54-56) - 80 м2;

5 липня, заплановані роботи з ліквідації ямковості на автодорогах: 

   Н-02    /М-06/ Кременець -Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка (км 115-117);

   Т-10-06 Глеваха-Підгірці;

    

Також було оновлено  розмітку пішохідних переходів, пофарбовано дорожні знаки, автопавільйони, відремонтовано та пофарбовано металеве бар'єрне огородження;

  

 

    

Працівники дорожніх служб продовжують ліквідовувати сміттєзвалища на зупинках громадського транспорту та придорожніх територіях доріг державного значення:

М-05 Київ-Одеса, М-06 Київ-Чоп, Н – 08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя- Маріуполь

 

БУЛО

    

СТАЛО

   

Просимо всіх користувачів автодоріг не викидати сміття та побутові відходи на  автобусних зупинках та не вивозити  до смуг відводу автодоріг. Не перетворюйте дороги області  у сміттєзвалища! Поважайте працю дорожників!

Прес-служба САД у Київській області