Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Інформуємо про діючі обмеження руху автотранспорту у зв'язку проведенням ремонтів на автошляхах області

Інформуємо про діючі обмеження руху автотранспорту у зв'язку проведенням ремонтів на автошляхах області

 

Служба автомобільних доріг у Київській області інформує всіх учасників дорожнього руху про нині діючі обмеження /закриття руху автомобільного транспорту на автошляхах столичної області.

У зв’язку з проведенням капітального ремонту на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса обмеження діють на ділянках автодороги:

  •   км 79+500 – км 84+100 /м. Біла Церква/ - правий проїзд закритий, рух здійснюється лівим проїздом.

  •   км 79+308 /м.Біла Церква/ - (рух транспортною розв’язкою з напрямку м. Одеса в напрямку м. Біла Церква закрито, розворот здійснюється на км 77+500 с. Терезине).

 

У зв’язку з проведенням поточного  середнього ремонту автодороги Р-03 Північно-східний обхід м. Києва  Під’їзд до а/д М-03 (км 0+250-5+500)

  • на ділянці  км 0+000 – км 5+400 - проїзд закрито. Об’їзд здійснюється у відповідності до затвердженої схеми.

 Орієнтовний термін відкриття руху кінець вересня - початок жовтня цього року.

У зв’язку з проведенням капітального  ремонту на автодорозі  Т-10-27 Київське півкільце (вул. Заболотного м. Київ) рух по лівому проїзду вул.Заболотного (ділянка від Одеської площі до буд. № 156) закрито, двосторонній рух здійснюється правим проїздом.  На ділянці км 20+800 – км 20+900 влаштовано місце з’їзду на лівий проїзд та місце розвороту транспорту.

Роботи проводяться КК «Київавтодор» (відповідно до розпорядження КМДА № 3 від 06.01.2017).

Прес-служба САД у Київській області