Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На автодорогах області відновили ваговий контроль за вантажівками

На автодорогах області відновили ваговий контроль за вантажівками

Кожного року з приходом весняного потепління актуальність збереження дорожнього покриття зростає, особливо після екстремально низьких температур в зимовий період коли асфальтобетонне покриття піддавалося жорстким випробуванням. За таких умов рух транспортних засобів, особливо вантажних, завдає значної шкоди автомобільним дорогам.

У рамках спільного плану дій між Управлінням Укртрансбезпеки, Національною поліцією, Службою автомобільних доріг у Київській області,   ДП «Київський облдорупр», починаючи з 03.03.2017 було організовано роботу пересувних комплексів габаритно-вагового контролю з метою збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань та дотриманням перевізниками вимог п.22.5 Правил дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування Київської області.

На сьогоднішній день на балансі підрядної організації ДП "Київський облдорупр" знаходиться 2 пересувних габаритно-вагових комплекси, які і забезпечують постійний контроль автодоріг Київщини.

Основним завданням в реалізації проведення якісної і плідної роботи в частині проведення габаритно-вагового контролю для дорожників Київщини став аналіз та визначення найпроблемніших районів та напрямків в межах області де перевізники постійно порушують норми чинного законодавства. В результаті співпраці з органами місцевого самоврядування, аналізу скарг автомобілістів та звичайних громадян було визначено основні напрямки для здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах загального користування державного значення.   

Крім того, в разі виявлення додаткових проблемних ділянок де здійснюється рух великовагового транспорту напрямки та місця роботи пересувного пункту габаритно-вагового контролю коригуються. 

 

Прес-служба САД у Київській області