Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі М-07 Київ-Ковель в рамках виконання капітального ремонту влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття

На автодорозі М-07 Київ-Ковель в рамках виконання капітального ремонту влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття

У смт. Гостомель на автомобільній дорозі  М-07 Київ-Ковель-Ягодин км 21+200 - км22+900  на ділянці капітального ремонту протяжністю 1,7 км. цими вихідними завершено  влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20).

Підрядною організацією  також будуть  виконуватись роботи з   встановлення  бортового каменю, влаштування водовідведення з проїзної частини, ремонту тротуарів, автобусних зупинок та автопавільйонів, буде нанесено горизонтальну розмітку  холодним пластиком,  встановлено і замінено дорожні знаки.

Роботи виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль»

 

 

   

 

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших. 

Прес-служба САД у Київській області