Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На Київщини дорожники ліквідовують засмічення придорожніх територій

На Київщини дорожники ліквідовують засмічення придорожніх територій

Тисячі кубометрів сміття та побутових відходів було вивезено працівниками дорожніх служб протягом вихідних днів.Філіями підрядної організації проводились  роботи з приведення  до належного санітарного стану  смуг відводу автомобільних доріг та прилеглих територій та запобігання виникненню стихійних сміттєзвалищ вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення.

Як же виникають  стихійні сміттєзвалища? Не секрет, що сміття вздовж автодоріг не з’являється само по собі. Виїжджаючи з дачі чи відпочинку грмадяни  з вікон власних автівок викидають побутові відходи, або  ж вивозять мішки із сміттям залишаючи їх вздовж автодоріг та у місцях для очікування громадського транспорту. Так і "виростають" несанкціоновані сміттєзвалища  у тих місцях, де їх не повинно бути.

Вже не вперше, Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає громадян  не викидати сміття та побутові відходи на  автобусних зупинках та не вивозити сміття до смуг відводу автодоріг. Не перетворюйте дороги області  у сміттєзвалища!

Прес-служба САД у Київській області