Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На в'їзді у м. Сквира завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

На в'їзді у м. Сквира завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

 

На автомобільній дорозі державного значення  Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка (км 301+579) на в’їзді у  місто Сквира завершено роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Нагадаємо, в рамках проведення капітального ремонту мосту через річку Сквирка для забезпечення  безпеки руху автотранспорту та  пішоходів у травні 2017 року були проведені роботи з    відновлення опор мосту та заміни усіх балок прогонової будови, опорних частин, деформаційних швів, конструкцій перильного та бар’єрного огородження, елементів мостового полотна на нові сучасні конструкції. Ремонтні роботи мосту через річку Сквирка завершено.

Станом на 28 вересня також завершено влаштування верхнього  шару асфальтобетонного покриття.

Далі будуть виконуватись роботи  з  влаштування тротуарів, нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.

Згідно з календарним графіком роботи  триватимуть до кінця жовтня 2018 року.

Для довідки: Міст через р. Сквирка – довжиною майже 34м. побудовано у 1960 році, з того часу масштабні ремонтні роботи на мосту не проводились.   Розташований міст на в’їзді у м. Сквира автомобільної дороги  Н -02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка, що є новим національним коридором «Центр — Захід». Цей коридор проходить через 6 областей та поєднує два береги Дніпра.

 

       

 

   

     

Прес-служба САД у Київськый області