Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Спростування недостовірної інформації щодо поширення автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч за рахунок приватних землеволодінь

Спростування недостовірної інформації щодо поширення автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч за рахунок приватних землеволодінь

З огляду на недостовірність інформації, яка поширюється через соціальну мережу Facebook, Служба автомобільних доріг у Київській області  офіційно повідомляє.

Відповідно до розробленої проектної документації з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч км 19+500-км 33+000 у Вишгородському районі в межах існуючого земляного полотна передбачено відремонтувати дорожнє покриття та покращити транспортно-експлуатаційний стан автомобільної дороги.

На сьогодні існуючі параметри дороги становлять: 2 смуги руху по 3,75м  по населеним пунктам Старі Петрівці, Нові Петрівці, Лютіж.

Ширина узбіччя та перехідно-швидкісних смуг – від 2м до  3, 75м.

Загальна ширина асфальтобетонного покриття становить від 11м до 15м.

Варто зазначити, що проектом передбачається зменшити смуги руху до 3,25м та влаштувати узбіччя по 2,5 м з конструкцією дорожнього одягу по типу  основного проїзду. Тим самим роботи будуть виконуватись в межах існуючих параметрів автодороги.

Поширення проїзної частини, перенесення парканів, вилучення земельних ділянок  та збільшення кількості смуг руху проектом  не передбачається !

Окрім цього передбачено  ремонт та влаштування тротуарів в межах населених пунктів шириною від 1,5 - 2,25 м, а в окремих місцях із щільною забудовою та наявністю інженерних мереж можливе звуження до 1м.

Також буде нанесено сучасну, стійку до зношування  горизонтальну дорожню розмітку з холодного пластика та встановлено дорожні знаки.

Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною  організацією – ТОВ «Онур».

Джерело фінансування – кошти з «митного експерименту».

 

 

 

(Пректний поперечний профіль автомобільної дороги)

Прес-служба САД у Київській області