Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Виконані роботи на автошляхах Київщини 23 липня

Виконані роботи на автошляхах Київщини 23 липня

 

 

Філіями підрядної організації ДП «Київське обласне дорожнє управління» 23 липня на автошляхах державного значення було виконано комплекс робіт для покращення санітарного та експлуатаційного стану автодоріг області.

Зокрема, прибрано сміття та бруд з проїзної частини та  узбіч автодоріг, скошено траву,  очищено лотки для спуску води з проїзної частини, відремонтовано пошкоджене під час ДТП металеве бар’єрне огородження.

 

 

   

Працівники дорожніх служб прибрали сміття на зупинках громадського транспорту.

На фото автодорога М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-06 Київ-Чернігів

    

    

Просимо всіх користувачів автодоріг не викидати сміття та побутові відходи на  автобусних зупинках та не вивозити  до смуг відводу автодоріг. Не перетворюйте дороги області  у сміттєзвалища!

Майже 500м2 ямковості струменевим методом було ліквідовано на автодорозі  М-01Київ-Чернігів-Нові Яриловичі  (18+730 –23+000,  23- 27+300, км 34-36),  та Н-01 Київ-Знам’янка  (км 80 -82).

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших. 

Прес-служба САД у Київській області