Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Виконані роботи в рамках ескплуатаційного утримання

Виконані роботи в рамках ескплуатаційного утримання

З початку вересня   філіями підрядної організації ДП "Київське обласне дорожнє управління"  на автошляхах  загального користування державного значення  було виконано комплекс робіт для покращення експлуатаційного та санітарного стану автодоріг: відремонтовано пошкоджене під час ДТП металеве  бар'єрне огордження, прибирано більше 250  зупинок/автопавільйоні, для спуску води очищено 500 м.п. лотків.  Для забезпечення видимості дорожніх знаків виконувались роботи з  вирубки кущів та порослі. Дорожники прибрали  сміття та бруд з проїзної  частини автодоріг   47000 м.,  узбіччя – 43 000 м.п,  нанесений ґрунт під бортовим каменем – 2500 м.п.

Також було скошено траву вздовж узбіч доріг, на розподільній смузі, біля зупинок громадського транспорту ручним способом  та механічним способами. 

    

 

  

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Київській області