УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Під час робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський проінспектував перебіг реконструкції автодороги державного значення М-24 Велика Добронь — Мукачеве — Берегове — контрольно-пропускний пункт «Лужанка»

Під час робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський проінспектував перебіг реконструкції автодороги державного значення М-24 Велика Добронь — Мукачеве — Берегове — контрольно-пропускний пункт «Лужанка»

Глава держави оглянув ділянку поблизу міста Чоп, яка буде завершена у жовтні. Всього цьогоріч у Закарпатській області будується 370 км доріг, з них 223 км уже зроблені в верхньому шарі і відкриті для проїзду.

«Ключовий об’єкт Великого будівництва в області – дорога Н-09, яка йде від Львова через Івано-Франківськ до Мукачева. В цьому році завершується оновлення дороги у трьох областях на 90% протяжності. На Закарпатті дорога складає 207 км, з них 158,5 плануємо відновити в 2020 році. Фінішний шар дорожнього покриття вже влаштовано на 109,5 км» – коментує Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

У Закарпатській області дорога проходить через районні центри області, а саме міста Мукачево, Хуст, Тячів та Рахів. Майже завершені ремонтні роботи на ділянках від Мукачево до села Горбок, завершено ремонт обходу міста Хуст, ділянки між містами Хуст і Тячево.

«На мапі Укравтодору написано «амбітний план». Я радий вітати закарпатців з тим, що цей амбітний план перетворюється в нашу реальність. 370 км доріг державного значення буде побудовано цього року. За 10 рокі в сумі було побудовано на Закарпатті 130-140 км доріг. Тобто за 10 місяців цього року в три рази більше побудовано, ніж за 10 років. Я вважаю, шо це перемога і для нас, і для всіх закарпатців. Зупинятися на цьому ніхто не збирається», – сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що за кілька років можна буде відновити всі дороги в області.

Станом на цей тиждень, в Україні вже оновлено 2022 км доріг. У лідерах Закарпаття, де вже побудували 223,5 км. За планом Укравтодору до кінця року повинні зробити всього 4200 кілометрів по всій країні.