УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Розпочали ремонт ділянки Н-22, яка сполучатиметься з Північною об’їзною Рівного

Розпочали ремонт ділянки Н-22, яка сполучатиметься з Північною об’їзною Рівного

Між селами Карпилівка та Городок на автодорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне ширина проїзної частини буде збільшена з 9 до 13-16 метрів. Протяжність ділянки дороги Н-22, яку планується поширити, – 6 км. Відремонтована дорога буде з’єднуватись з Північною об’їзною в районі Азотівського кільця.

Тиждень тому стартували підготовчі роботи. Працює близько 40 одиниць техніки і транспорту. Фрезерують зношене асфальтобетонне покриття та влаштовують ровики для поширення проїзної частини.

Тут також зроблять тротуари, та встановлять освітлення.

Підрядник – ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво».

Роботи на цій ділянці були розпочаті у 2018 році, минулоріч ремонт призупинили. Проєкт ремонту скоригували так, аби відремонтована дорога з’єднувалася з новозбудованою Північною об’їзною Рівного.

Нагадаємо, у минулому році стартували роботи з будівництва першої черги 23-кілометрової Північної об’їзної Рівного, яка сполучить траси Київ – Чоп та Устилуг – Луцьк – Рівне в обхід обласного центру.

В рамках програми «Велике будівництво» у 2020 році в Рівненській області буде відремонтовано 96,2 км автодоріг державного значення та 4 мости.